Dzień Babci i Dziadka

Dnia 03 lutego 2019r. Ośrodek Wypoczynkowy „Jawor” wypełnił się po brzegi. Licznie przybyli zaproszeni goście – babcie i dziadkowie, by podziwiać występy wnucząt oraz przedstawiciele władz samorządowych.

Uroczystość rozpoczęła Pani dyrektor Małgorzata Grzywińska, która serdecznie przywitała przybyłych gości i życzyła wszystkim dobrej zabawy.

Przedszkolaki przedstawiły program składający się z wzruszających wierszy, piosenek okolicznościowych, oraz układów  tanecznych. Występy najmłodszych bardzo się podobały, o czym świadczyły gromkie brawa. Następnie wszyscy zebrani bawili się przy muzyce oraz konkursach. W przerwach między tańcami nasi goście mogli częstować się słodkim poczęstunkiem. Nie obyło się bez najważniejszego gościa czyli św. Mikołaja, który obdarował dzieci prezentami.Atmosfera uroczystości była wspaniała. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.