Bal Karnawałowy

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.
Tak też było u nas.

W dniu 14 .02.2019r. w naszym„ Przedszkolu pod lipami” w Wiosce odbył się Bal Karnawałowy. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie.   Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, czarownice, rycerzy, piratów, policjantów, Batmana, …nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu animatora dziecięcego „Ciotka Klotka”, który zachęcał wszystkich do tańca przygotowaną muzyką. Na bal zostali także zaproszeni honorowi goście – bałwanek Olaf i Śnieżynka, którzy  świetnie się  bawili uczestnicząc wspólnie z dziećmi i paniami w zabawach. Na sali podczas pląsów, konkursów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. W trakcie zabawy mieliśmy również okazję do skosztowania słodkich poczęstunków. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze.  Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom.