Koncert muzyczny

Dziś 15.05 2019r. w naszym „Przedszkolu pod lipami” w Wiosce rozbrzmiewała piękna muzyka. Wszystko to za sprawą młodych muzyków ze Szkoły Muzycznej I stopnia w Lipnie filia Skępe.  Uczniowie zaprezentowali się w następujących utworach: Marysia Pasikowska – Poleczka-(skrzypce) Jonasz Gładkowski na ksylofonie zagrał –Marsz Turecki, Hanna Gładkowska –pianino oczarowała wszystkich krakowiakiem.  Wesołym znanym utworem Ola Mc Donalds rozbawił przedszkolaków Franciszek Grąbczewski,  saksofon zagrał dzięki Kindze Dzwonkowskiej, Agata Kowalska zagrała na gitarze Etiudę nr.2 F – SOR Słoneczne kantry, Natalia Redecka zagrała sonatinę cz. 2. na flecie poprzecznym. Utalentowanych kolegów i koleżanki głośnymi oklaskami nagrodziły dzieci, dziękując za piękny koncert.