Dzień Rodziny

W dniu 30 maja 2019r. w Przedszkolu pod lipami w Wiosce odbyła się wspaniała uroczystość „Dzień Rodziny”. To wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień. Wspaniałymi widzami byli Rodzice i zaproszeni goście. Każda grupa przygotowała piękny program  niespodziankę dla swoich rodziców, na który składały się piosenki, recytacje i tańce. Po występach nasi wychowankowie wręczyli swoim rodzicom  prezenty. Mamusie i tatusiowie wyraźnie wzruszeni nie kryli łezki radości w oku. Po występach przyszedł czas na radosny piknik . Rodzice postarali się, aby dzieci na długo zapamiętały ten dzień. Wspólny poczęstunek przy grillu był tylko wstępem do niezwykłego i kolorowego pełnego niespodzianek pikniku.  Ogromna radość i niespodzianką  dla dzieci było przybycie animatora dziecięcego  Ciotka Klotka, który przygotował dla dzieci wiele niespodzianek: zamek dmuchany, zabawy integracyjne, przeciąganie liny, kącik plastyczny, chusta animacyjna. Uroczystości z okazji „Dnia Rodziny dostarczyły wszystkim wiele radości i szczęścia.