Bezpieczne wakacje

W dniu 06.06.2019r. dzieci z Przedszkola pod lipami uczestniczyły      w pokazach WOPR wspólnie z Państwową Strażą Pożarną,  oraz Policją nad jeziorem Skępskim. Była to edukacja dzieci w zakresie pierwszej pomocy i zapoznanie z pracą ratowników wodnych. Dzieci poznały sprzęt jakim posługują się ratownicy wodni oraz sposoby jego wykorzystywania. Pani policjantka przypomniała dzieciom zasady bezpiecznego  poruszania się po drodze, zasady przechodzenia przez ulicę, z sygnalizacją świetlną. Niedługo zbliżają się wakacje i bardzo ważne jest to aby dzieci spędziły je bezpiecznie, oraz wykształciły nawyki potrzebne podczas pobytu i zabaw na obszarach wodnych i terenach przyległych. Na pewno przedszkolaki na długo zapamiętają to spotkanie oraz informacje, które zostały im przekazane.