Zakończenie roku

Chociaż słońce jasno świeci,
Trochę smutne są dziś dzieci.
Bo koniec roku, przedszkola mija czas,
Teraz wakacje czekają nas. 19 czerwca 2019r. odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość zakończenia roku przedszkolnego oraz pożegnanie starszaków. W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli rodzice, zaproszeni goście. Dzieci przedstawiły bogaty program artystyczny, w którym zademonstrowały swoje umiejętności zdobyte w ciągu całego roku. Były wiersze, piosenki i wspaniałe tańce, które zachwyciły wszystkich. Słychać było achy i ochy i wielki aplauz na koniec. Po zakończonym występie dzieci otrzymały dyplomy i upominki.
       W dalszej części naszej uroczystości, pani Dyrektor Małgorzata Grzywińska, nauczyciele, wszyscy pracownicy przedszkola, dzieci,  rodzice oraz Pan Burmistrz Miasta i Gminy Skępe Piotr Wojciechowski podziękowali pani Marii Suchockiej za wieloletnią pracę w zawodzie nauczyciela oraz za trud, cierpliwość i miłość, jaką wkładała w wychowanie dzieci.  Podobno „wszystko dobre, co się dobrze kończy”. Dlatego warto było uczcić zakończenie dobrego, ale i pełnego pracy roku szkolnego.  Wszystkim przyszłym pierwszoklasistom życzymy sukcesów w szkole, natomiast naszej koleżance, pani Marii Suchockiej zasłużonego odpoczynku na emeryturze oraz miłych wspomnień, związanych z naszą placówką.