Jesień w Przedszkolu pod lipami

„Jesień, jesień jest na świecie,
 czy widzicie? Czy już wiecie?

Złote liście zrzuca z drzewa,
a ptak w gniazdku już nie śpiewa.

 Kolorami wabi nas w ten jesienny, miły czas”.

Jesień to  pora roku która zachwyca  przede wszystkim kolorami i pięknymi widokami, sprawia także  wiele radości najmłodszym.  Dzieci z Przedszkola Publicznego w Wiosce „ Przedszkole pod lipami” korzystają z pięknej pogody i codziennie spacerują po parku. Podziwiają park w jesiennej szacie, otaczającą przyrodę, zbierają  kolorowe  liście, kasztany, żołędzie. Największą jednak  radość  sprawiają im niekończące się  zabawy w liściach. Park ten jest ozdobą naszej Wioski, gdzie można odpocząć, dotlenić się i miło spędzić czas. Starszacy biorą także czynny udział w jesiennych pracach porządkowych, podczas których zdobywają nowe umiejętności i doświadczenia.

« 1 z 78 »