CHOINKA NOWOROCZNA -DZIEŃ BABCI I DZIADKA 2020

Chociaż jak wiemy  styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym mroźnych dni, to jest taki dzień  w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu – a jest to święto naszych kochanych Babć i Dziadków.
Babcie i Dziadkowie zajmują szczególne miejsce w serduszku małego dziecka i są bardzo ważnymi osobami w jego życiu.
 Dlatego, w dniu 26 stycznia  obchodziliśmy w naszym przedszkolu bardzo uroczyście  Dzień Babci i Dziadka. Na uroczyste spotkanie dzieci z grupy ”Wiewiórek” i „Biedronek” zaprosiły swoich dziadków i babcie na „Jawor”. Zaszczyciły nas swoją obecnością także władze Miasta i Gminy Skępe z Panem Burmistrzem Piotrem Wojciechowskim na czele, rodzice oraz przyjaciele przedszkola.
Dzieci przygotowały specjalny dla Babć i dziadków program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły.
Poprzez program artystyczny wnuczęta wyraziły swoją miłość i wdzięczność do ukochanych osób. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem Niejednej babci i dziadkowi zakręciła się łza w oku.
Następnie wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom przygotowane upominki w postaci serduszek i różyczek z pięknymi życzeniami.
W dalszej części uroczystości niecodzienni goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, nie zabrakło także wspólnej zabawy i tańców. Była też niespodzianka dla dzieci – pokazy  magicznych sztuczek.
Pełne radości i uśmiechu twarze zaproszonych gości pokazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzony czas razem z wnukami.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków jak w tym dniu.