JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI

Przedszkole Publiczne w Wiosce „Przedszkole pod lipami ” grupa: „Jeżyki”, „Misie” oraz „Wiewiórki” zostały nominowane do przekazania iskierki przyjaźni osobom z autyzmem i ich rodzinom. Ślicznie dziękujemy za nominację Pani Bożenie Szczytniewskiej z Przedszkola Publicznego w Wiosce „Przedszkole pod lipami ”. Wyzwanie oczywiście przyjęliśmy #challengniebieskiemotyle2021.

Nasze nominacje wędrują do:

1. Pani Bożeny Grębockiej – grupa „Leśne skrzaty” z Publiczne Przedszkole im. Ewy Szelburg-Zarembiny w Skępem
2. Pani Katarzyny Rakowskiej – grupa „Krasnale” z Publiczne Przedszkole im. Ewy Szelburg-Zarembiny w Skępem
3. Szkołę Podstawową w Wólce

Wyżej wymienione osoby zapraszamy serdecznie do uczestnictwa w wyzwaniu zainicjowanym przez SOSW im. Jana Pawła II w Jarosławiu. Jego celem jest POSZERZANIE ŚWIADOMOŚCI NA TEMAT AUTYZMU. Jak przekazać niebieską iskierkę przyjaźni? To bardzo proste. Wystarczy:

1. Ubrać się na niebiesko (nie dotyczy służb mundurowych)
  2. Wykonać pracę plastyczną, np. Odbić niebieskie dłonie w kształt motyla lub serca albo wykonać inną aktywność.
  3. Zrobić zdjęcie lub nagrać film z tworzenia pracy i wstawić na swój profil Facebook oraz przesłać na adres: motyle2021@soswjaroslaw.onmicrosoft.com Ważne, aby na zdj. lub filmiku były pozdrowienia JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI.
  4. Nominować kolejne 3 osoby ( gr. szkolne lub przedszkolne, instytucje) i powiadomić je o tym.
  5. Każda nominowana osoba włączająca się do akcji #challengeniebieskiemotyle2021 do publikowanego zdjęcia lub filmu dołącza skopiowany tekst, podając nominowane osoby.
  6. Na wykonanie zadania każdy nominowany ma 48 godzin.

POWODZENIA!