Bal karnawałowy 2018

Bal karnawałowy w Przedszkolu pod lipami dobył się 7.02. 2018r. Do przedszkola w tym dniu przybyły księżniczki, Elzy, policjanci, goryl, żyrafa, modelka, baba Jaga, piraci, bat mani, wróżki, krokodyle,biedronki i wiele jeszcze innych ciekawych postaci z bajek i nie tylko. Spotkanie karnawałowe obfitowało w konkursy: taniec na gazecie, przejście pod liną, muzyczna loteryjka, konkurs szybkiego picia napoju, taniec z czarodziejską laseczką, łyżeczki, taniec z pudełkiem na głowie, zgrabne ręce, podaj dalej. Wszystkie dzieci doskonale się bawiły przy muzyce dyskotekowej- przebojach roku 2017. W czasie zabawy tanecznej  dzieci częstowały się słodyczami, owocami oraz napojami. Zabawa karnawałowa trwała aż do popołudnia. Przedszkolacy mile wspominają ten bal.