Dzień Babci i Dziadka

 

Dzień 16 stycznia był dla społeczności przedszkolnej dniem radości i niespodzianek. W tym dniu w Ośrodku Wypoczynkowym „Jawor” razem z zaproszonymi gośćmi –Burmistrzem M i G Skępe Piotrem Wojciechowskim, Sekretarzem Zbigniewem Małkiewiczem, panią Skarbnik Barbarą Leśniewską, panią Kierownik MGOPS Ewą Wojciechowską, Koordynatorem Oświaty Magdaleną Elwertowską, Przewodniczącym Rady M i G Skępe Ryszardem Szewczykiem oraz Babciami i Dziadkami, którzy zaczęli świętować jedyny dzień w roku – to święto Babci i Dziadka, uczestniczyliśmy w choince noworocznej.

Starość nie jest smutna, jeśli wnukowie szanują i kochają swoich  dziadków – powiedziała pani dyrektor Jadwiga Ziętek, która życzyła, aby bliskość życzliwych ludzi dostarczała im sił na podejmowanie wyzwań w codziennym życiu. Serdeczne życzenia zdrowia, pomyślności popłynęły także od pana Burmistrz Piotra Wojciechowskiego, Przewodniczącego Rady M i G Skępe Ryszarda Szewczyka i pani Kierownik MGOPS Ewy Wojciechowskiej.

Piosenkami, wierszami i tańcami przedszkolacy podziękowali swoim dziadkom i babciom za życzliwość, przywiązanie oraz wielką miłość. Bogaty program artystyczny był gorąco przez wszystkich oklaskiwany. Pingwinki z Teatru „Frajda” z Torunia bawiły nie tylko dzieci, ale także dziadków, którzy wykazywali się bardzo dobrą kondycją. O naszych milusińskich nie zapomniał Mikołaj – pląsom i tańcom nie było końca.

Jadwiga Ziętek