Dzień Babci i Dziadka, Choinka Noworoczna,

Choinka Noworoczna – Dzień Babci i Dziadka

,,Choć kartkę z kalendarza
z Dniem Babci i Dziadka
zepchnął czas, to jednak…”

Dnia 4 lutego 2018r. odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni goście licznie zjawili się, by wziąć udział w obchodach tego święta. Pani Dyrektor Małgorzata Grzywińska  powitała ich ciepłymi słowami oraz złożyła serdeczne życzenia. Dzieci przedstawiły specjalny program artystyczny: recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz pięknie tańczyły. W trakcie uroczystości Babcie i Dziadziusiowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych, gdzie mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role. Niejednej Babci i Dziadkowi łezka kręciła się w oku. Na koniec tych wyjątkowych występów dzieci wręczyły swoim ukochanym Babciom i Dziadkom kwiaty. W dalszej części uroczystości niecodzienni Goście zostali podjęci słodkim poczęstunkiem, przygotowanym przez Rodziców.  Na zebranych czekała jeszcze jedna niespodzianka – tańce i zabawy.
            Kochane Babcie i Dziadkowie na chwilę znowu mogli poczuć się dziećmi i wraz ze swoimi wnuczętami wspólnie tańczyli. Wszystkim towarzyszył uśmiech na twarzy                                 i zadowolenie ze wspólnej zabawy.

Dla dzieci również atrakcją był  przyjazd niecodziennego gościa-Mikołaja, który wręczył dzieciom słodkie upominki.
To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe              i rozpromienione twarze Babć i Dziadziusiów po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania. Było ono okazją do rozmów, dzielenia się wrażeniami, a przede wszystkim umocnieniem więzi rodzinnych i bliższego poznania się.