Dzień Chłopaka 2017

DZIEŃ CHŁOPAKA W PRZEDSZKOLU POD LIPAMI

W dniu 29 września w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Chłopaka. Tego dnia świętowały wszystkie dzieci: chłopcy i dziewczynki z grup Biedronek i Wiewiórek.

W tym dniu zorganizowano wiele zabaw i konkursów tak, aby każdy z chłopaków mógł się wykazać inną sprawnością.  Dzieci bawiły się w konkurencjach na szybkość, wytrzymałość, sprawność oraz rzuty do celu. W przedszkolu  zostały przeprowadzone  liczne konkursy, takie jak: czołganie w tunelu, taniec, jedzenie kisielu, picie soku z cytryny, rozpoznawanie marek aut, zdobywanie sprawności kelnera, przeciąganie liny, zabawy z chustą animacyjną, rozwiązywanie zagadek słuchowych. Wszystkie dzieci bardzo gorąco dopingowały swoich kolegów biorących udział w konkursach. Nagrodą dla wszystkich dzieci był słodki poczęstunek- cukierki. Na zakończenie mali „ panowie” otrzymali upominki – dyplomy i ordery.

Był to dzień pełen wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy. Chłopcy tego dnia spisali się na medal, oby takich dni było więcej. Uroczystość w doskonały sposób posłużyła dalszemu poznaniu i zintegrowaniu grupy, ale i całego przedszkola.

Zdjęcia wykonane podczas uroczystości są miłym wspomnieniem tych chwil.