Dzień Rodziny 2018

W naszym Przedszkolu pod lipami w Wiosce 30.05.2018r.  odbył się Dzień Rodziny. Uroczystość miała plenerowy charakter gdyż dzieci tańczyły, śpiewały i recytowały wiersze w otoczeniu stuletniego parku, Mimo upalnego popołudnia wszystkim dopisywały humory. Przedszkolacy przedstawili bogaty program artystyczny. Zaproszeni goście w osobach: Burmistrza Miasta i Gminy Skępe pana Piotra Wojciechowskiego, Przewodniczącego Rady Miasta i Gminy Skępe Ryszarda Szewczyka, Kierownika Oświaty Magdaleny Elwertowskiej, pani Skarbnik Barbary Leśniewskiej  oraz Jadwigi Ziętek wręczyli dzieciom upominki w postaci książek i słodyczy. Rodzice natomiast nagrodzili występy swych pociech gromkimi brawami. Wszyscy  po zakończonej części artystycznej  zostali zaproszeni na poczęstunek. Było to bardzo miłe spotkanie, które zostanie na pewno na długo w pamięci dzieci i rodziców.