Dzień Rodziny

Z nikim nie jest tak beztrosko i radośnie, jak z rodzicami. Z mamą i tatą można przemierzać świat i odkrywać nowe horyzonty. Nikt też lepiej nie pocieszy w chwilach smutku i nie przegoni strachów przed snem. Rodzice są najlepszymi powiernikami sekretów, kompanami i przyjaciółmi dla swych pociech, niezastąpionymi w każdej sytuacji. Za miłość i opiekę  przedszkolaki dziękowały swym mamusiom i tatusiom 31 maja 2017r., podczas uroczystego Dnia Mamy i Taty.

Tegoroczny Dzień Rodziny odbył się na placu przedszkolnym w Wiosce i oprócz zaproszonych bliskich, uczestniczyli w nim również  goście: Pan Przewodniczący Rady Miasta i Gminy Skępe Pan Ryszard Szewczyk, Pani Kierownik   do spraw Oświaty, Zdrowia, Kultury     i Sportu Magdalena Elwertowska, Pan Przewodniczący Komisji  Oświaty Zbigniew Walewski, zaprzyjaźniona z przedszkolem  była Pani Dyrektor Jadwiga Ziętek, Pan Sołtys Wioski Mariusz Bujanowski.

Dzieci złożyły życzenia rodzicom- recytowały wierszyki, śpiewały piosenki, pięknie tańczyły. Wielka trema, trochę łez- ale występy się udały! Rodzice byli zadowoleni                      i wzruszeni. Ściskali swoje pociechy i dziękowali za upominki. To był wyjątkowy i pełny wrażeń dzień. Rodzice byli zachwyceni występami swoich pociech. Po części oficjalnej odbyło się grillowanie oraz słodki poczęstunek. Uroczystości przebiegały w miłej i ciepłej atmosferze  i na pewno na długo zapadną w pamięci dzieci i rodziców.

Takie uroczystości w gronie rodzinnym pozwalają umacniać rodzinne więzi, uczą miłości, szacunku, przywiązania, a dzieciom pozwalają zaprezentować zdobyte wcześniej umiejętności i wiadomości.