MIKOŁAJKI 2018

Mikołajki w „Przedszkolu pod lipami” w Wiosce

6 grudnia to szczególnie wyjątkowy dzień dla najmłodszych dzieci  z „Przedszkola Pod Lipami”. Najmłodsi przygotowują się do niego bardzo starannie, wcześniej wykonują prace plastyczne związane z mikołajkami, oraz uczą się wierszy i piosenek. Pomimo braku białego puchu, jak co roku we wczesnych godzinach rannych przybył do przedszkola św. Mikołaj. Czas oczekiwania na „Starszego Pana” umiliły wszystkim śpiewane przez przedszkolaków piosenki , oraz wesołe zabawy w kole. Dzieci uśmiechnięte i bardzo podekscytowane  z ogromną radością przywitały Świętego Mikołaja. Każde dziecko złożyło obietnicę, że przez kolejny rok będzie grzeczn i posłuszne. Po złożonej przysiędze Święty Mikołaj obdarzył wszystkich prezentami i obiecał, że za rok z pewnością odwiedzi przedszkolaków. Dzieci jeszcze długo wspominały ten dzień, dzieliły się wrażeniami, kilkakrotnie oglądały upominki i zerkały w okno z nadzieją, że jeszcze raz zobaczą naszego gościa. Miłym akcentem spotkania były wspólne zdjęcia z naszym gościem.