Pasowanie na Przedszkolaka 2018

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA 30.10.2018r.

Pasowanie na przedszkolaka” to pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. Dla najmłodszych było to ogromne przeżycie, ale trzymały się bardzo dzielnie. Z uśmiechami na twarzach recytowały wierszyki, pięknie tańczyły i śpiewały piosenki otrzymując od rodziców  i zaproszonych gości gromkie brawa. Zanim złożyły uroczystą przysięgę wykonały kilka zadań, po czym Pani Dyrektor za pomocą „czarodziejskiego ołówka”  dokonała uroczystego „Aktu pasowania”. Nie zabrakło  życzeń    i słodkich upominków od zaproszonych gości oraz dyplomów i prezentów dla każdego przedszkolaka. Uwieńczeniem uroczystości był pyszny tort i słodki poczęstunek. Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla dzieci, rodziców jak i nauczycielek.