Teatrzyk Bajka o trzech braciach

26 lutego gościliśmy w naszym przedszkolu młodych aktorów z Teatru „Arena” z Białegostoku z przedstawieniem „Bajka o trzech braciach”. Głównym wątkiem przedstawienia była” zaczarowana woda”, która była lekiem dla chorej matki oraz synów zamienionych w kamienie, którzy wyruszyli na poszukiwanie „żywej wody”. Główny bohater, trzeci z braci musiał pokonać wiele trudności, aby uratować matkę. Gdy krople wody spadły na zaczarowane kamienie  woda ożywiła dwóch braci, oraz dała zdrowie ukochanej matce. Najmłodszy z braci stał się bohaterem i zyskał sympatię dzieci. Dzięki temu przedstawieniu przedszkolacy dowiedzieli się ponownie , że trzeba pomagać innym, nawet jeśli jest to trudne i wymaga od nas poświęceń.