Teatrzyk – Lekcja dobroci Jasia i Małgosi

W dniu 26 stycznia do przedszkolaków zawitali aktorzy z Białegostoku. Zaprezentowali przedstawienie pt. ” Lekcja dobroci Jasia i Małgosi”. Podczas  oglądania teatrzyku nasi najmłodsi widzowie uczyli się jak należy postępować wobec innych, zrozumieli, że dobre zachowania przynoszą wdzięczność i odwzajemnioną pomoc. Bohaterowie- Jaś i Małgosia w trakcie wędrówki po lesie pokazali przedszkolakom pozytywne wzorce zachowań w różnych sytuacjach. Dzieci brały czynny udział w przedstawieniu, pomagając głównym bohaterom pokonać trudności.  Spektakl bardzo się wszystkim podobał, a uśmiech nie znikał z dziecięcych twarzy. Widzowie mieli okazję nauczyć się jak należy postępować wobec innych, nieść pomoc słabszym, być dobrym i odpowiedzialnym. Aktorzy otrzymali gromkie brawa.