TEATRZYK – WIARA W SIEBIE MOŻE WSZYSTKO…

05 listopada gościliśmy w naszym przedszkolu aktorów Agencji Artystycznej Akada z przedstawieniem pt: ,,Wiara w siebie może wszystko, czyli skarbów wysypisko”. Przedszkolaki poznały historię chłopca, który załamany ciągłymi niepowodzeniami traci wiarę w siebie. Wszystko zmienia się, gdy przypadkowo odkrywa swój cudowny talent. W budowaniu własnej wartości pomagają mu mądry ptak i cierpliwa babcia.

Historia ta  wzmacnia u dzieci wiarę we własne umiejętności, uczy szacunku dla drugiej osoby oraz ogólnie pojętego dobrego zachowania w różnych sytuacjach. Aktorzy w humorystyczny sposób przekazali również dzieciom  wiedzę jak należy się odżywiać, zachęcali do aktywności fizycznej, tolerancji oraz segregacji śmieci. Była to niezwykle pouczajaca opowieść.