WAKACYJNY KONCERT

Koncert Wakacyjny w Przedszkolu pod lipami

W dniu 21.06.2017r. gościliśmy w naszym przedszkolu po raz kolejny uczniów Szkoły Muzycznej I stopnia w Lipnie, którzy w wykonali utwory muzyczne w wersji instrumentalnej oraz instrumentalno- wokalnej.  Zaprezentowały się przed nami: Weronika Wyrzykowska: saksofon, Małgorzata Gabryszewska – gitara, Urszula Ostrowska – flet poprzeczny, Weronika Ostrowska – gitara. Przedszkolacy byli zachwyceni koncertem, nagrodzili występ gromkimi brawami. Promowanie wśród dzieci zainteresowań muzycznych jest bardzo ważne ponieważ w każdej formie uczestnicząc w koncercie rozwijamy się. Jako słuchacze rozwijamy swoją wyobraźnię, wrażliwość muzyczną, grając  nabywamy możliwość przekazywania swoich uczuć emocji  innym za pomocą muzyki , kształtujemy pewność siebie w występach scenicznych. Zgadzając się z mottem:

Idź tam, gdzie słychać śpiew, tam dobre serca mają.

Źli ludzie, uwierz mi, ci nigdy nie śpiewają”

Pragniemy , aby nasze przedszkolaki jak najczęściej obcowały z muzyką.