Wycieczka do Rio

Dnia piątego i szóstego czerwca 2017 r. grupa Wiewiórek i Biedronek z Przedszkola w Wiosce  wybrały się do Centrum Zabaw „RIO” w Włocławku.
Celem wycieczki było rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej, zręczności oraz orientacji w przestrzeni, a także kształtowanie umiejętności współdziałania w grupie poprzez  zabawę. Przedszkolaki zostały zapoznane z zasadami  zachowania się podczas pobytu w centrum zabaw i przestrzegania ich, aby zapewnić sobie i innym bezpieczeństwo. Dzieci bawiły się wyśmienicie. Największym powodzeniem cieszyły się zjeżdżalnie, basen wypełniony kolorowymi piłkami, trampolina czy mini pojazdy .

Pobyt w Centrum Zabaw to znakomity sposób na wesołe i bezpieczne wypełnienie czasu naszym przedszkolakom. Był to dzień pełen radości, wspólnej i wesołej zabawy.