Wycieczka – Kraina Odkrywców

16.06.2017 r. dzieci z Przedszkola w Wiosce „Pod lipami” odwiedziły „Zakątek odkrywców”, gdzie miały okazję uczestniczyć w warsztatach mających na celu produkcję kredek. Mali odkrywcy na początku zajęć zostali wprowadzeni w tajemnicę powstawania kredek. Następnie pod czujnym okiem Szalonego Naukowca każdy przedszkolak  własnoręcznie wykonywał kredki, które zaskakiwały nie tylko żywymi kolorami, ale także pięknymi zapachami. Podczas warsztatów dzieci brały również udział w wielu różnorodnych zabawach, które dostarczyły im wiele radości. Spotkanie urozmaicił pokaz Zaczarowanego Ołówka, który przeniósł wszystkich w zadziwiający świat magii.

Przedszkolacy ze swoimi kredkami oraz uśmiechami na twarzach wróciły do przedszkola pełni wrażeń i emocji, których dostarczyły im tak niesamowite i niecodzienne zajęcia praktyczne.