Wycieczka -Pluszowy Miś

W dniu 23.11.2018 r. dzieci z „Przedszkola pod lipami” wyjechały autokarem na wycieczkę do Zakątka Odkrywców w Stróżewku, gdzie brały udział w innowacyjnych warsztatach pt.: „Misie pluszowe”. Podczas warsztatów dzieci dowiedziały się jak krok po kroku stworzyć pluszowego misia. Pod okiem wprawionego krawca poznały podstawy szycia, samodzielnie wypchały i zeszyły pluszową zabawkę. Następnie ozdobiły ją, każdy według własnego pomysłu. Własnoręcznie wykonane misie stały się powiernikami najskrytszych tajemnic i najbliższymi przyjaciółmi dla dzieci. Największe emocje podczas warsztatów wywołał pokaz brzuchomówstwa, podczas którego dzieci miały również możliwość przeprowadzenia wywiadu z wyjątkowym gościem- Misiem. Szczęśliwi wróciliśmy do przedszkola z nowymi przyjaciółmi- pluszowymi misiami.