Zajęcia otwarte 22.03.2017

Zajęcia otwarte dla rodziców to spotkania, dzięki którym możemy zobaczyć, jak funkcjonuje nasze dziecko w grupie przedszkolnej, jakie ma problemy i trudności. To czas poświęcony tylko dzieciom. Dobrze jest, gdy mama lub tata uczestniczy w takich spotkaniach. W ten sposób wzmacniamy więzi rodzinne i poczucie wartości naszych pociech. Dajemy sygnał naszym dzieciom, że to co robią codziennie w przedszkolu jest dla nas ważne.

22 marca Biedronki bawiły się ze swoimi rodzicami , które mimo wielu obowiązków przybyły do naszego przedszkola, by towarzyszyć swoim pociechom. Zajęcia dotyczyły „Zabawy z Panią Wiosną”.  Nasze dzielne Biedronki wspaniale rozróżniały wiosenne kwiaty, dzieliły ich nazwy na sylaby, rozwiązywały zagadki słuchowe, ruchowe, rozpoznawały zwiastuny wiosny. Rodzice wspólnie ze swoimi pociechami wykonali pracę plastyczną wiosennego kwiatka – przebiśnieg. Nad wszystkim czuwały mamusie, które z uwagą śledziły poczynania swoich dzieci. Przedszkolaki niezwykle poważnie potraktowały zadanie do wykonania, aktywnie angażując się w „tworzenie” swoich kwiatków.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za udział w spotkaniu.