Zakończenie roku 2016-2017

„Żegnaj przedszkole, na szkołę nadszedł czas. Niech wspomnienia pozostaną, a do przodu biegnie czas.”

W piątek 30.06.2017r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego z udziałem rodziców i zaproszonych gości. Pani Dyrektor Małgorzata Grzywińska  złożyła podziękowania rodzicom za całoroczną pomoc, współpracę i doradztwo w podejmowanych działaniach. Podziękowania skierowali również rodzice dla Dyrekcji, Grona Nauczycielskiego i Pracowników za codzienną, trudną i odpowiedzialną pracę dydaktyczną i wychowawczą.

Starszaki, które po wakacjach idą do szkoły żegnały przedszkole, a młodsze dzieci pożegnały swych starszych kolegów i koleżanki. Przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny, pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Niejeden widz uronił w tym momencie łzę wzruszenia! W przygotowanie uroczystości dzieci włożyły wiele pracy, a zaproszeni rodzice, goście i dyrekcja przedszkola docenili występy gromkimi brawami. Na zakończenie uroczystości dzieci otrzymały upominki, a także dyplomy ukończenia Przedszkola pod lipami.

Dziękujemy wszystkim dzieciom za ten wspaniały rok, rodzicom za zaangażowanie i każdą chwilę, kiedy mogliśmy wspólnie myśleć o naszych przedszkolakach.