Pasowanie Jeżyki

Dnia 27 listopada w Przedszkolu pod lipami  odbyła się w ważna uroczystość- nadanie imienia grupie 4-5 latków „Jeżyki” oraz Pasowanie na przedszkolaka nowo przyjętych dzieci. Przedszkolaczki  zaprezentowały swój program artystyczny. Złożyły się na niego wiersze, piosenki i tańce. Pokazały, że są śmiałe i odważne, a występy to czysta przyjemność. Dzieci uroczyście złożyły przysięgę i czekały cierpliwie, aż Pani dyrektor Wioletta Grzywińska dotknie każdego dużym zielonym ołówkiem, uroczyście pasując na przedszkolaka z grupy „Jeżyki”.

Dzieci siedzą przy stolikach i jedzą słodkości.
Dzieci siedzą przy stolikach i jedzą.
Dzieci stoją w półkolu z rękoma uniesionymi do góry.
Wręczanie dyplomu dziewczynce.
Dziewczynki w ramce ozdobionej jeżami.
Wręczanie dyplomu chłopcu.
Wręczanie dyplomu chłopcu.
Zdjęcie grupowe. Dzieci trzymają w rękach dyplomy.
Wręczanie chłopcu dyplomu.
Wręczanie dyplomu chłopcu.
Dzieci tańczą w rozsypce.
Pani dyrektor pasuje ołówkiem Przedszkolaków.
Wręczanie dyplomu.
Dzieci siedzą przy stole na którym są słodycze.