KONCERT NOWOROCZNY 2020

Od wielu już lat nasze „Przedszkole pod lipami” współpracuje ze Szkołą Muzyczną I stopnia w Lipnie filia Skępe. Uczniowie Szkoły Muzycznej wraz z nauczycielką fortepianu panią Klaudią Kołatą i w tym roku zaszczycili nas swoją obecnością. W środę 22.01.2020r dzieci wysłuchały audycji muzycznej podczas, której zaprezentowane zostały kolędy w wykonaniu na cztery ręce i indywidualnie. Klasę fortepianu reprezentowali: Adam Jabłoński, Paweł Krajewski, Hanna Gładkowska, Alicja Kwiatkowska, Michał Maćkiewicz, Weronika Skucha,Agata Grzywińska, Urszula Skoczylas. Przedszkolacy zaśpiewali przy akompaniamencie takie kolędy jak: „Gdy śliczna panna” „Bóg się rodzi” „Lulajże Jezuniu” oraz z przyjemnością wysłuchały pozostałe interpretacje muzyczne. Wykonawcy zostali nagrodzeni gromkimi brawami oraz słodkim upominkiem.