Bal karnawałowy

Karnawał to czas wspaniałej zabawy i balów, także dla najmłodszych.  Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielkich przeżyć i radości. W dniu 24.01.2023r. w naszym przedszkolu odbył się długo oczekiwany  Bal Karnawałowy.
Wystrój sal   wprowadził dzieci w radosny, bajkowy nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy.  Przepięknie przebrane przedszkolaki z dumą prezentowały swoje stroje. Na parkiecie królowały księżniczki Elzy, spider-mani policjanci, piraci i wiele innych postaci z bajek, niektóre dzieci trudno było poznać. Wspólnie przedszkolaczki śpiewały, tańczyły oraz brały udział w konkursach. Wesoła zabawa przyniosła wiele przyjemności i zadowolenia naszym wychowankom, a to było głównym celem naszego balu. Pozostały wspomnienia oraz zdjęcia,  które będą nam towarzyszyć do kolejnego balu.