Bal Karnawałowy 2020

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką, zabawa, natomiast bal karnawałowy to dla przedszkolaków, niezwykły czas często wyczekiwany przez wiele tygodni. W wtorek 11 lutego w Przedszkolu Publicznym w Wiosce ” Przedszkolu pod lipami” odbył się Bal Karnawałowy. Już od wejścia do przedszkola można było wyczuć niecodzienny nastrój, przedszkole wyglądało jak miejsce bajek. Dzieci z duma prezentowały bajeczne stroje. Były to wróżki, księżniczki, Batman, smok, Baby Jagi, policjant, strażak Sam, pies Marshall, spaiderman oraz inne postacie ze znanych i lubianych bajek. Przedszkolacy z wielka ochota uczestniczyli w tańcach, zabawach i konkursach prowadzonych przez animatorów zabawy. Dzieci zawabiała ulubiona postać z bajki Psi Patrol – Pies Marshall. Na wszystkich twarzach malował się uśmiech, który nie znikał mimo chwilowego zmęczenia. W trakcie zabawy był słodki poczęstunek dla wszystkich uczestników balu. Bal był okazji dla zintegrowania dzieci i pozostawił wiele niesamowitych wrażeń. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom. Następny bal już za rok!!!