DZIEŃ PIŻAMY

W ramach solidarności z chorymi dziećmi nasi Przedszkolacy, Rodzice oraz Pracownicy Przedszkola Publicznego w Wiosce „Przedszkola pod lipami” 1 października wzięli udział w ogólnopolskiej akcji charytatywnej „Dzień w Piżamach”. Zakładając piżamy, pokazaliśmy, że solidaryzujemy się z dziećmi, które spędzają w tym stroju tygodnie, a nawet miesiące na oddziałach onkologicznych. Naszą misją było wsparcie dzieci z oddziałów Onkologii, Hematologii i Transplantologii w Lublinie. Przeżyliśmy wyjątkowy dzień, wypełniony nie tylko zabawą, ale dobrymi uczynkami. Razem zebraliśmy 887,50 zł na wsparcie dzieci z chorobą nowotworową. Pieniądze te zasilą konto Fundacji Gdy Liczy się czas, która jest inicjatorem akcji. Pomaganie uskrzydla. Dziękujemy!