„……ach cóż to był za bal, nad bale….”

Karnawał to wspaniały okres zimowych balów, zabaw, a także nieodłączny element dzieciństwa. Jest on atrakcyjną i bardzo lubianą przez dzieci formą rozrywki, dostarcza wielu przeżyć, radości i zadowolenia. Tak też było  i w Naszym Przedszkolu. Dzieci z utęsknieniem czekały na niego.

Sala grupy „Jeżyki” ozdobiona została kolorowymi balonami i serpentynami. Pomysłowość rodziców nie miała granic. Przygotowali oni dla swoich pociech ciekawe stroje karnawałowe. Na balu, obok księżniczek, spidermanów,  wróżek, biedronek, postaci z ulubionych bajek pojawili się także piraci, Elza, Bella itd.

Po barwnej prezentacji strojów rozpoczęły się tańce, w rytm skocznej muzyki, które były przeplatane zabawami i konkursami. Wiele radości sprawiła dzieciom zabawy z chustą animacyjną, tańce z balonikiem. Radosny, szeroki uśmiech na buźkach naszych pociech to najlepsze podsumowanie wspólnej zabawy. Pozostały wspomnienia, które będą nam towarzyszyć do kolejnego balu karnawałowego.

Dzieci stoją w karnawałowych strojach.
Dzieci i Pani tańczą.
Dzieci tańczą w parach.
Dzieci siedzą przy stolikach- słodki pocęstunek.
Dzieci idą w pociągu.
Dzieci tańczą ugi bugi.
Zabawy z chustą animacyjną.