Wizyta w Przytulisku Ławiczek

W ramach akcji „Paka dla zwierzaka” w naszym przedszkolu odbyła się zbiórka karmy dla piesków. Cieszymy się że dzieci oraz rodzice wykazali się tak dużym zainteresowaniem i chętnie przystali na propozycję zbiórki żywności. W dniu dzisiejszym dzieci z grupy Wiewiórki udały się do Schroniska – Przytuliska dla zwierząt w Ławiczek. Głównym celem wycieczki było uwrażliwienie dzieci na los bezdomnych zwierząt oraz chęć gotowości niesienia pomocy bezbronnym i skrzywdzonym zwierzętom. Dzieci zapewniły, że na tej jednej akcji nie poprzestaną, ponieważ wiedzą, że zwierzętom trzeba pomagać i nie wolno ich krzywdzić.

Wspólne wykonanie plakatu do akcji Paka dla zwierzaka.
Wspólne wykonanie plakatu do akcji Paka dla zwierzaka.
Dzieci przyjechały z karmą dla zwierząt.
Dzieci wypakowują karmę.
Dzieci przyjechały z karmą dla zwierząt.
Dzieci wypakowują karmę.
Dzieci wypakowują karmę.
Przedszkolacy poczęstowani słodkościami przez opiekunkę przytuliska.
Pani dziękuję dzieciom za przeprowadzenie akcji i zebranie karmy dla podopiecznych.
Obserwowanie życia zwierząt w przytulisku.