DZIEŃ DZIECKA

Dzień Dziecka przedszkolacy z Przedszkola pod lipami spędzili w Toruniu. Wycieczkę rozpoczęliśmy wizytą w teatrze. Obejrzeliśmy przedstawienie pod tytułem „Najmniejszy bal świata”. Sztuka pokazała naszym milusińskim, do czego może doprowadzić niegrzeczne zachowanie. Spektakl posiadał przesłanie  wychowawcze. Po rozrywce intelektualnej dla ducha, udaliśmy się do Heppy Parku, aby zaczerpnąć także atrakcji sportowych. Oczywiście żeby wyjazd był zaliczony do fajnych, lody w McDonald’s  były obowiązkowym punktem programu. W tym dniu malowano tam dzieciom również twarze i rozdawano balony. Pełni wrażeń wsiedliśmy do autokaru. Kiedy mieliśmy już ruszać na leśną polanę,  zaczął padać deszcz. Wszyscy uczestnicy wycieczki swoje smakołyki i kanapki zjedli  w autokarze. Dzień Dziecka upłynął nam na dobrej zabawie.