Dzień przedszkolaka biedroneczki

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka jak co roku obchodzony jest 20 września. Święto to zostało ustanowione, aby podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. Dzień ten ma także dostarczyć dzieciom kolejnych okazji do świętowania, wspaniałej zabawy oraz czerpania radości z bycia przedszkolakiem. Była to super okazja do świętowania. W tym dniu szczególne życzenia złożyli wszystkim dzieciom z naszego przedszkola Pan Burmistrz M i G Skępe Piotr Wojciechowski, Pani kierownik Oświaty, Zdrowia i Sportu Magda Elwertowska i Pani dyrektor naszego przedszkola pani Małgorzata Grzywińska.Był to wspaniały dzień radosnej zabawy, pełen słońca i uśmiechów wszystkich dzieci. W salach panowała miła atmosfera. Przedszkolaki z radością uczestniczyły w zabawach przygotowanych przez swoich wychowawców okazując wzajemną życzliwość i chęć dzielenia się nią z innymi. Na zakończenie dzieci otrzymały dyplomy Super Przedszkolaka.