WALENTYNKI

14 luty w naszym przedszkolu był dla trzylatków prawdziwym, czerwonym dniem miłości i przyjaźni. Dzieci wzięły udział w różnych zabawach związanych z walentynkami m.in.: szukały drugiej połówki serca, układały z czerwonych pasków bibuły kształt serca, były też zawody sportowe- kto pierwszy zwinie sznurek z przywiązanym balonikiem. Dzieci samodzielnie wykonały własną walentynkę, która zabrały do domu. Dzieci z tego dnia wyniosły bardzo duży przekaz, mianowicie to, iż kochać należy nie tylko od święta, ale także na co dzień, to że nawet małe rzeczy i uczynki mogą sprawić drugiej osobie wiele radości i nie muszą to być wcale rzeczy materialne. Kochać można zawsze i wszędzie bez względu na okoliczności, ważne żeby umieć to okazywać każdego dnia.  Dzień Walentynowy w grupie Misiów z pewnością można zaliczyć do udanego. Był to dzień miłych wrażeń.