Mam serduszko, wielkie serce, spójrz jakie czerwone.
Kogo kocham, kogo lubię, rzucę w jego stronę.
Ciebie kocham, Ciebie lubię, Ciebie pocałuję.
A czerwone dziś serduszko, wszystkim podaruję”

Walentynki – czyli jedno z najprzyjemniejszych świąt w ciągu roku! I to nie tylko dla zakochanych, bo walentynki to również idealna okazja, by celebrować przyjaźń i zwykłą sympatię do siebie nawzajem!
14 lutego 2023 roku był dla czterolatków z naszego przedszkola prawdziwym, czerwonym dniem miłości i przyjaźni. W tym dniu dzieci ubrały się na czerwono, a dzień przepełniony był atrakcjami oraz pogadankami na temat znaczenia miłości i przyjaźni w naszym życiu. Przedszkolaki wzięły udział w różnych zabawach związanych z walentynkami m.in.: szukały drugiej połówki serca, były tańce z czerwonymi serduszkami, odbijanie balonów, wykonały prace plastyczna – Walentynkę. Na koniec tego czerwonego dnia każde dziecko otrzymało walentynkę: pysznego lizaka. Dzień upłynął nam wszystkim w bardzo miłej atmosferze!