Teatrzyk -Lepiej czytać niz klikać

W wtorek 21.01.2020r. dzieci obejrzały przedstawienie pt. ,,Lepiej czytać niż klikać” w wykonaniu aktorów Studia Artystycznego Arena z Białegostoku.      W ciekawym i zabawnym przedstawieniu aktorzy przestrzegali dzieci przed zagrożeniami i uzależnieniem od gier komputerowych. Dzieci śledząc losy głównej bohaterki miały okazję do analizowania zachowania dziewczynki, która uwielbiała spędzać czas przed monitorem i objadać się słodyczami. Niestety nie miała ochoty na spędzanie czasu z książką ani na uprawianie tak lubianego wcześniej sportu. Na szczęście szybko zrozumiała, że czytanie książek niesie ze sobą nieocenione korzyści. Mamy nadzieję, że dzisiejsze spotkanie z aktorami zmieni nawyki niektórych przedszkolaków.