Pożegnanie Starszaków 2018

„Już koniec lat beztroskich, nauki  nadszedł czas ”

Dnia 20.06.2018r. w „Przedszkolu pod lipami” w Wiosce odbyła się uroczystość pożegnania  dzieci odchodzących do szkoły, przyszłych pierwszoklasistów. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością: Burmistrz Miasta i Gminy  Skępe Piotr Wojciechowski oraz pani Jadwiga Ziętek. Część artystyczną bogatą w wiersze, piosenki i tańce przygotowały starszaki – „Wiewiórki” i maluchy – „Biedronki”. Każdy występ dzieci był nagrodzony obfitymi brawami oraz radosnym uśmiechem. Podczas recytacji i śpiewu dzieci pożegnały się z przedszkolem,  kolegami i koleżankami z młodszej grupy. Podziękowały za wspólne zabawy, spacery, wycieczki oraz mile spędzony czas.

W tym dniu dzieci pożegnały także panią Teresę Nowatkowską wieloletniego pracownika”Przedszkola pod lipami”  w Wiosce.  Przedszkolaki wręczając bukiet kwiatów dziękowały   za pyszne kotleciki, pierogi, placki i wiele innych pyszności. Wszystko to było zawsze okraszone uśmiechem i dobrocią. Bardzo dziekujemy.