Prezent dla Przedszkola

W piątek 14. września 2018r. Z-ca Dyrektora Kujawsko-Pomorskiego Oddziału Regionalnego ARiMR Pan Paweł Drzażdzewski przekazał zestawy komputerowe dla Przedszkola Publicznego w Wiosce.
Radość przedszkolaków, szczere uśmiechy oraz niesamowity występ taneczno-wokalny były najlepszymi podziękowaniami dla Dyrekcji Oddziału Regionalnego.

Komputery będą wykorzystywane w pracy dydaktyczno – wychowawczej z dziećmi, wzbogacą i uatrakcyjnią program edukacyjny. Nowe sale powstałe po remoncie przedszkola będą doposażone w sprzęt komputerowy przekazny przez Państwa instytucję. Przedszkolaki podziękowały  za przekazanie komputerów, wręczjąc bukiet kwiatów i pamiątkowy dyplom – Przyjaciół naszego przedszkola.