Spotkanie z leśnikami

W dniu 14.10.2022 r. naszych przedszkolaków odwiedzili dwaj leśnicy pan Marcin Bednarski i pan Damian Buczek z Leśnictwo Głęboczek Nadleśnictwo Skrwilno. Nasi goście opowiedział nam o swojej pracy, o lesie i mieszkających w nim zwierzętach. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się jakie drzewa rosną w naszych lasach, jak należy o nie dbać, Panowie opowiadali jak rośnie las i ile trudu potrzeba, by był zdrowy i piękny. Spotkanie przebiegło w miłej i radosnej atmosferze, były zagadki dla dzieci z którymi świetnie sobie radziły. Przedszkolaki brały udział także w sadzeniu drzewka dębu, wszyscy zadeklarowali dbanie o drzewko. W nagrodę dzieci otrzymały magnesy ze zwierzętami leśnymi. Na zakończenie przedszkolaki podziękowały naszym gościowi za wizytę wręczając dyplom uznania. 

Serdecznie dziękujemy za znalezienie czasu dla naszych przedszkolaków.