V Konkurs Kolęd i Pastorałek w Skępem

19 grudnia Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Skępem zorganizował Konkurs Kolęd i Pastorałek. Na przegląd przybyły dzieci z  przedszkoli i szkół, prezentując bardzo wysoki poziom umiejętności wokalnych. Na scenie stanęły również dzieci z Przedszkola Publicznego „Przedszkola pod lipami” w Wiosce, podtrzymując tym samym piękną, polską tradycję śpiewania kolęd.  Wszystkie przedszkolaki zachwyciły  swoimi prezentacjami muzycznymi i dostarczyły wielu wzruszeń zgromadzonej na widowni publiczności. Występy małych artystów oceniało profesjonalne Jury, biorąc pod uwagę dobór repertuaru, pamięciowe opanowanie tekstu i melodii oraz czystość i poprawność wykonania utworu. Nasze utalentowane przedszkolaki włożyły wiele trudu i serca, by wypaść na konkursie jak najlepiej, co przyniosło wysokie miejsca na podium.

 

W kategorii 3-4 latki:

II miejsce Barbara Wiśniewska
III miejsce Bartosz Kubiński

wyróżniona została Amelia Kuczkowska

W kategorii 5 – 6 latki
I miejsce Zuzanna Kośmider
III miejsce Alicja Dołkowska

wyróżnione  zostały Nadia  Drożyńska i Marysia Dużyńska

Wszystkim serdecznie gratulujemy BRAWO!!!!!

Zdjęcie nagród dla dzieci – misie, anioły.
Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie – pozują do zdjęcia.
Wspólne zdjęcie z komisją i Panem Burmistrzem.
Wręczanie nagród .
Wręczanie nagród .
Wręczanie nagród .
Wręczanie nagród .
Wręczanie nagród .
Pani na zdjęciu z dziewczynką ,która zajęła II miejsce.
Dzieci pozują do zdjęcia na tle dekoracji.
Panie i dzieci pozują do zdjęcia.
Pan Burmistrz wraz z jury i dziećmi pozuje do zdjęcia.
Pan Burmistrz wraz z jury i dziećmi pozuje do zdjęcia.
Dziewczynka wraz z panią pokazują nagrodę.
Pani i dziewczynka na zdjęciu.